KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Trätavla 15448148
nr 1544 8148
Karl-Olov Björk
(1936-2013), Sverige
Trätavla, "Hawaiibrud i Japansk trädgård". Signerad, daterad 1993. Trä, 56x48 cm, oramad
Karl-Olov Björk, svensk bildkonstnär född i Linköping 1936, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:11:33
26/5 11:41:23
Karl-Olov Björk
Läs mer om Karl-Olov Björk